Salon maturzystow 2017 18

Jak przygotować się do matury, żeby zdać ją jak najlepiej? Co i gdzie studiować?

Czym kierować się przy wyborze dalszej drogi kształcenia?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać 19 września podczas Opolskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2017, który odbędzie się na Politechnice Opolskiej.

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna we Wrocławiu przygotowała dla gości Salonu prezentacje na temat egzaminu maturalnego w roku 2018 z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych: biologii, chemii, historii i wiedzy o społeczeństwie. Na kandydatów na studia oczekiwać będą, uczelnie z Opola, Wrocławia, Warszawy, Katowic.

Osoby, które wypełnią Ankietę Maturzysty 2018 będą mogły na Salonie Maturzystów odebrać bezpłatny Informator dla Maturzystów 2018 przewodnik dla tych, którzy zdają maturę i planują studia.

Politechnika Opolska
Pawilon "Łącznik"
Opole ul. Mikołajczyka 16

Harmonogram wyjść klas III LO