Szanowni Państwo,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom niepedagogicznym Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I w Opolu życzenia satysfakcji z pracy oraz radości w życiu osobistym.

W tym roku kolejni nauczyciele naszej szkoły zostali odznaczeni Medalami za Długoletnią Służbę (medal przyznawany przez Prezydenta RP).

W grupie uhonorowanych znaleźli się:

medal1

p. Justyna Kruk,

p. Joanna Wajer – Kochanek

p. Bartosz Ross

p. Agnieszka Sporin.

Medal Komisji Edukacji Narodowej nadawany przez Ministra Edukacji Narodowej otrzymała p. Małgorzata Kuszkiewicz.

medal2

W dniu dzisiejszym  Nagrodę Opolskiego Kuratora Oświaty odebrali : p. Beata Primke – wicedyrektor szkoły oraz p. Piotr Wajs.

Nagrodą Prezydenta Miasta Opola zostały  wyróżnione : p. Renata Kosytorz i p. Bernarda Zarzycka.

Wszystkim odznaczonym i nagrodzonym Nauczycielom
Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr I składam serdeczne gratulacje.

Kwiatek transparent

Zofia Godlewska

W ubiegłym roku szkolnym Medale za Długoletnią Służbę otrzymało 7 nauczycieli (p. A. Fabiańczyk, p. H. Faraś, p. E. Jakubowska, p. D. Kowol, p. A. Mehl, p. M. Mika, p. J. Pająk,  a medal Komisji Edukacji Narodowej – 4 osoby: p. B. Olszewska, p. M. Dysiewicz – Rerich, p. A. Trzebuniak, p. B. Zarzycka.