Capgemini logo 2

19 października 2015 roku została zawarta umowa o współpracy pomiędzy Zespołem Szkół Ogólnokształcących Nr I, firmą Capgemini Polska Sp. z. o. o., a Miastem Opole. Formalności dopełnili nasza Pani dyrektor Zofia Godlewska, dyrektor zarządzający Centrum Infrastructure Services - Marcin Nowak oraz prezydent Miasta Opola - Arkadiusz Wiśniewski.

DSC 8032

Na mocy powyższej umowy w roku szkolnym 2016/17 została utworzona klasa pod Patronatem Firmy, w której priorytetem jest dążenie do poszerzenia kwalifikacji uczniów, głównie w ramach języka niemieckiego; tzw. „języka niemieckiego zawodowego”, ale i języka angielskiego oraz informatyki.

Ponadto, firma Capgemini organizuje oraz przeprowadza w naszej szkole  warsztaty dla maturzystów i drugoklasistów.

My z kolei, z grupą w ramach zajęć dodatkowych, wybierzemy się do siedziby firmy z rewizytą, z okazji Dni Otwartych, żeby zobaczyć jak wygląda praca m. in. Asystenta ds. Wsparcia Technicznego Klienta Niemieckojęzycznego w Capgemini.

Wszystkich zainteresowanych tematem licealistów zapraszamy do współpracy.

Naprawdę warto!

Wszelkich informacji udziela koordynator ds. współpracy w szkole – nauczycielka języka niemieckiego mgr Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej szczegółów naszej współpracy (prezentacja do pobrania)

Więcej o firmie Capgemini